tvzpravy

Zlato míří z Pardubic na Slovensko! Strhující finále dokonalo zisk zlatého hattricku!

Poslední utkání v pořadí dvanáctého mistrovství světa v hokejbalu nabídlo parádní podívanou, přehlídku desíti branek, skvělých brankářských zákroků a nespoutanou slovenskou radost.

Ve federálním semifinálovém derby lepší české hokejbalistky, vyhrály v Pardubicích 2-0

České hokejbalistky v semifinále vyzvaly hráčky Slovenska, obhájkyně stříbrných medailí. Od startu duelu na hrací ploše dominovala Česká republika, která byla aktivnější...

 

Ohlédnutí za I. kvalifikací na Velkou pardubickou 2017

Podívejte se na báječnou atmosféru a do zákulisí na pardubickém závodišti. Jistě přijdete už 24. června na II. kvalifikaci také!

MS v hokejbale Pardubice 2017 - Tvrdá hra v česko - slovenském derby žen

Dostihový spolek - Závodiště se připravuje před sezónou 2017

Jaké novinky přináší sezóna, co se ještě musí před zahajovacími dostihy 8. května dodělat? To vše se dozvíte v reportáži.

Dostihový spolek Pardubice- MILITARY JARO 2017

Atmosférové video. Pardubické závodiště ožilo prvními závody ve všestrannosti. Diváci viděli drezuru, krosy i parkury...

AUTENTICKÉ VIDEO ZE ZÁSAHU KUKLÁČŮ - policisté si došli pro cizince

Cizinec vyhýbající se vězení skončil pod policejním kolenem Policisté z chrudimské pořádkové jednotky společně s pátračem si došli pro jedenačtyřicetiletého cizince...

Na Přednádraží v Pardubicích se intenzivně pracuje, termín hoří

Dlouhá zima sice kazila plány stavebníků, ale jak vidno z našich záběrů, pracuje se zde tak, aby se vše do června stihlo. Faktury po 14.6. už Švýcaři neproplatí.

Strana soukromníků ČR - Její předseda Petr Bajer o spolupráci s ODS při volbách (PI)

Soukromníci se objeví na kandidátkách ODS při podzimních volbách do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR ve všech krajích!

Kdopak to mluví Kašparovými ústy? Natočili jsme umísťování bublin!

V Pardubicích mají mluvící sochu. Ne opravdu, do apríla je ještě měsíc. Nová socha zakladatele české aviatiky Jana Kašpara promlouvá k lidem prostřednictvím komiksových bublin.

Pardubické závodiště se otevírá veřejnosti, ale zajišťuje i bezpečnost

Pardubické závodiště už dávno nepatří jen koním. Pořádají se tu atletické závody, gastronomické akce a v posledních dnech ho ovládli běžkaři...

Koně na trase Velké pardubické vystřídali běžkaři

Na pardubickém závodišti se ráno upravovala trať a hned na ni vyjeli první běžkaři. Projet si trasu Velké pardubické má své kouzlo...

Vánoční jízda po Divoké Orlici 2016 - venku minus pět!

Vodník odemkl řeku a vodáci vyrazili na řeku Orlici. Ne, opravdu vám nechceme pustit reportáž z jara, tohle se totiž odehrálo v sobotu 17. prosince ve východočeském Kostelci nad Orlicí.

Nový ministr pro lidská práva a menšiny napoprvé samozřejmě do svého regionu

Jan Chvojka (ČSSD) zavítal dnes na svou vůbec první pracovní cestu ve funkci do Pardubic. Po centru Kosatec navštívil o. p. s. Tyflocentrum, které pomáhá slabozrakým a nevidomým.

Hokejové HC Dynamo převezme do konce roku město Pardubice

O definitivní koupi bude ještě 20. prosince rozhodovat mimořádné Zastupitelstvo města Pardubic. Vzhledem ke koaliční většině ale půjde jen o formalitu.

Místo zproštění či podmínky 15 let vězení pro exstrážníka Koblížka!

Definitivní tečku v podobě 15letého vězení udělal Vrchní soud v Praze v kauze střelby opilého strážníka z Vysokého Mýta ve východních Čechách. Paradoxní je, jak rozdílné názory mají soudy.

Senioři bezpečně a bez nehod - chraňte vaše blízké a dejte jim to vědět!

Senioři bezpečně a bez nehod. To je název unikátního pilotního projektu, který má za cíl zvýšit bezpečnost seniorů v silničním provozu. 

Kočárová jízda a historické osobnosti předznamenaly Velkou pardubickou 2016

Uvidíte rakouskou císařovna Sissi s manželem Františkem Josefem I., korunního prince Rudolf, Egon Thurn-Taxis, kníže Lichtenštejn, Oktavián Kinský a celá řada dalších. V sedlech byla také jediná žena...

Opět alkohol. POZOR Silnice z Pardubic do Nemošic uzavřena. POZOR

Silnice z Pardubic do Nemošic uzavřena. Došlo tady ke střetu osobního vozidla a náklaďáku. Řidič osobního vozu byl pod vlivem alkoholu. Potvrdila to policejní mluvčí Jana Drtinová.

Zemanovy bonmoty v Holicích na setkání s občany - bavil celé náměstí

Prezident republiky vtipně, jak je jeho zvykem, neformálně glosuje otázky morálky politiků a jejich zkorumpovatelnosti, sociálních dávek, skepse českého národa, politiky Angely Merkelové...

S René Živným NA KOLE po Pardubickém kraji - Od koní na Obří postele

Zajímavosti na trase: Novorenesanční evangelický kostel, Chvaletice . barokní kostel svatého Petra a Pavla, Zdechovice . Obří postele . románský kostel Panny Marie, Národní hřebčín Kladruby nad Labem.

Dostihový spolek (videoohlédnutí) - Výstava Koně v akci 2016 - atmosféra i ze zákulisí

Osmnáctý ročník výstavy Koně v akci přilákal na pardubické závodiště na šest tisíc návštěvníků. Viděli rozmanitý program s podtitulem Koně a sport, do kterého se zapojilo na 450 koní.

Dostihový spolek - KONĚ V AKCI 2016 - slavnostní průvod - ohlédnutí

Propásli jste tuto velkolepou akci nebo si jen chcete připomenout atmosféru, kterou sdílelo kolem šesti tisíc návštěvníků pardubického závodiště? Tady je malá ochutnávka toho, co zde bylo k vidění.

NE MIGRACI - anebo si myslíte něco jiného? Podívejte se! (PI)

PharmDr. Jiří Skalický Ph.D, kandidát na hejtmana TOP 09, starostů a nezávislých, chce kraj gentlemanský, bezpečný a prosperující. Říká NE migraci. Obranou je důsledná ochrana vnějších hranic.

S René Živným NA KOLE po Pardubickém kraji - Staré záhady kolem Sečské přehrady

Zajímavosti na trase Sečská přehrada - hráz s výhledem do hlubokého údolí řeky Chrudimky . Zřícenina hradu Oheb. ze 14. století s překrásným výhledem na Sečskou přehradu . Klokočov - 1000 let stará...

S Komorní filharmonií bylo na závěr olympiády a Rioparku krásně (amatérský záznam)

Na závěr fenomenálního parku Olympijského parku se na Pernštýnském náměstí uskutečnil ještě fenomenálnější koncert. Ostatně malá ochutnávka....

VIDEO Dostihový spolek - Zlatý pohár Předsedy Poslanecké sněmovny ČR

Dostihový mítink, nad kterým převzal záštitu předseda Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, se uskutečnil 11. června 2016. Hlavním dostihem dne byla klasická steeplechase...

ZDRAVÉ ZDRAVOTNICTVÍ - chcete ho i vy? Věnujte mi minutku. (PI)

PharmDr. Jiří Skalický Ph.D, kandidát na hejtmana TOP 09, starostů a nezávislých, chce kraj gentlemanský, bezpečný a prosperující. Více zdravotnického personálu znamená více času na pacienty.

S René Živným NA KOLE po Pardubickém kraji - Na rozhledny Toulovcových maštalí

Zajímavosti na trase Litomyšl - zámek na seznamu UNESCO, zámecké sklepení se sochami Olbrama Zoubka, rodný byt Bedřicha Smetany, Klášterní zahrady, expozice Andělé na návrší...

Zajímavosti na trase Litomyšl - zámek na seznamu UNESCO, zámecké sklepení se sochami Olbrama Zoubka, rodný byt Bedřicha Smetany, Klášterní zahrady, expozice Andělé na návrší, regionální muzeum, Muzeum domečků, panenek a hraček, Portmoneum . Nedošínský háj .

Legendární žokej Josef Váňa st. a jeho recept na stálé zdraví

Při II. kvalifikaci se s Rabbit Hawk Wingem kvalifikoval dojetím na sedmém na letošní Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou. A odpovídal novinářům, jak je jeho zvykem "velmi upřímně".