Z TV Barrandov - Skupina Holki a vč. duo Petr Dvořák a Helena Hamplová křtili singl

Legendární a stále velice žádaná dívčí skupina HOLKi pokřtila ve spolupráci s producentem Petrem Dvořákem a zpěvačkou Helenou Hamplovou v Pardubicích nový, společný singl "KONTAKTY".

Skupina HOLKi zaznamenala nedávno comeback na hudební scénu po mateřské pauze dvou členek a rozhodně nezahálí! Koncerty, natáčení ve studiu, vystoupení na diskotékách, rozhovory, plné sály - to vše je zpět a na denním pořádku stejně jako před pár lety.

Holki spojily společné síly se zpěvákem a producentem Petrem Dvořákem, který pro ně připravil zcela nový singl a zdá se, že to byla dobrá volba. "Písnička má úspěch, dostala se do éteru několika tanečních rádií, hraje se na diskotékách a sklízí kladné ohlasy i na internetu, a proto jsme se rozhodli udělat oficiální křest singlu právě v Pardubicích, kde song i celý nápad vznikl. Křest zde proběhl při našem společném vystoupení v rámci turné Kontakty tour 2014, které právě začíná," prozradil producent Petr Dvořák, který s Holkami momentálně spolupracuje.

"Na křest jsme pozvali naše kamarády, kteří se ujali rovnou role kmotrů singlu, kterými byli zpěvák Martin Kocián ze skupiny Lunetic a herec Josef Pejchal ze seriálu Ordinace. Jelikož všichni křtí šampaňským a my chtěli být odlišní a navíc jsme v domácích Pardubicích, tak jsme singl pokřtili po svém, a to přímo pardubickým pivem."

Během večera zazněly písně z repertoáru hudebního dua Petr Dvořák & Helena Hamplová a největší hity skupiny HOLKi, včetně společného singlu. "Náš projekt s Helenou sklízel zatím úspěchy především v Rusku, kde jsme v loňském roce hodně intenzivně působili, ale letos chceme zapracovat tady doma v Česku a spojení se skupinou HOLKi mi přišlo jako dobrý nápad, tak jsem ho jednoduše realizoval. Byl to úžasný večer s perfektní atmosférou a co nás potěšilo nejvíce byl fakt, že na koncertě bylo absolutně plno a fanoušci si vytleskali i přídavky. Teď nás čekají další vystoupení a koncerty v nejrůznějších místech a krajích ČR, na což se všichni velice těšíme."

reportáž z TV Barrandov - Naše zprávy 22.3.2014