Kandidát do Senátu nezná ani hranice volebního obvodu, do něhož kandiduje

Velmi vtipně vede svou volební kampaň kandidát do Senátu Vladimír Engelmajer. Podnikateli a hráči fotbalové oddílu Titanic Srch zřejmě nikdo nevysvětlil, že v případě voleb do Senátu rozhodují o budoucích členech této části Parlamentu voliči v tzv. volebních obvodech, které mají své pevné hranice. Tento dravý politik se totiž prezentuje na místech, která jsou mimo volební okrsek.

Plakátovací plochy využívá totiž Engelmajer například i ve Starém Hradišti a Srchu, zřejmě doufaje, že si ho i tam jeho budoucí voliči, kteří ho opravdu mohou zvolit, rovněž všimnou. Už tak potom nejde pochopit starostku Srchu Janu Jiráňovou, která právě tohoto kandidáta oficálně představovala na zářijových hasičských závodech v obci a svého senátora Miroslava Antla, který má mandát až do roku 2014, jednoduše ignorovala.

"Zřejmě má spoustu jiných (obecních) starostí, že si ani nestačila přečíst Ústavu ČR jako základní český právní předpis. Ještě více udivuje u pana Ing. Engelmajera, že ani neví, v jakém volebním obvodu kandiduje. Určitě by bylo prospěšnější, kdyby vynaložené peníze na zbytečnou kampaň v těchto obcích věnoval třeba na charitativní účely," komentoval skutečnost senátor Antl na svých internetových stránkách.