Předprodej vstupenek na čtvrfinále v plném proudu - přijedou Oceláři z Třince

 

Již v příštím týdnu se do Pardubic po roce vrací play off hokejové extraligy. Ve čtvrtfinále se pardubický EATON postaví proti třineckým Ocelářům, první dvě utkání se hrají v úterý 16.3. od 17,40 hod a ve středu 17.3. od 18,10. Vstupenky na oba zápasy jsou již v prodeji na pokladnách ĆEZ Arény a prodávají se každý den včetně víkendu až do utkání.

Držitelům permanentních vstupenek jsou jejich místa rezervována do pátku 12.3. do 17 hodin. Nevyzvednuté rezervace se začnou prodávat v sobotu 13.3. v 9,00 hodin. Jak uvedl obchodní manažer HC Eaton Pardubice Ondřej Šebek, zájem o vstupenky je velký.

"Odpovídá to atraktivitě utkání play off, ale vzhledem k tomu, že mnoho diváků si vybírá jen jedno ze dvou utkání hraných ve dvou dnech, máme sále na pokladnách dostatek vstupenek na sezení i na stání na oba zápasy. Po zkušenostech z předešlých let o víkendu do prodeje přibude mnoho vstupenek z nevyzvednutých rezervací a zájemci o návštěvu čtvrtfinálových zápasů tak budou mít možnost zakoupit vstupenky na velmi atraktivní místa, která v průběhu základní části ani nebyly v prodeji, protože na ně byla vydána permanentka."