SEN - Pardubice zvítězily nad Nymburkem v basketbale !!! 67 : 64

Neskutečně se vytáhli basketbalisté Pardubic. Po nervy drásající koncovce dokázali porazit mnohonásobného mistra Čech z Nymburka 67 : 64. Ještě 2 minuty před koncem přitom vyhrávali o 8 bodů. Poté však přišli 2 tříbodové koše Leeho z Nymburka a nesportovní chyba Pardubic. Minutu před koncem byl rozdíl ve skóre jen jeden bod. Pardubičtí však dokázali nemožné a náskok zvýšili a pohlídali před finišujícím Nymburkem. Nejlepším hráčem utkání byl Pardubický Arnold, který dal 17 bodů a doskočil 8 míčů. Hampton dal 15 bodů a Sýkora 10. „Zvítězili jsme díky dobré obraně. Je to potvrzení, že patříme k nejlepším 4 týmům. Nymburk jsme porazili snad naposledy v roce 1991. Dnes bych pochválil všechny hráče,“ řekl trenér Pardubic po zápase.

Pardubice - Nymburk 67:64 (17:21, 39:29, 56:48)
Nejvíce bodů: Arnold 17, Hampton 15, Sýkora 10 - Lee 16, Benda 10, Nečas, Ricci a Sokolovský po 9. Rozhodčí: Vyklický, Vrážel, Matějek.
Trestné hody: 21/17 - 15/12.
Fauly: 19:19.